مـــیـــم . عـــیــــن

همـه گــویند به انگــشت اشـاره مگــر ایـن عــاشق دلــسوخــته اربـاب نـدارد

مـــیـــم . عـــیــــن

همـه گــویند به انگــشت اشـاره مگــر ایـن عــاشق دلــسوخــته اربـاب نـدارد

مـــیـــم . عـــیــــن

نگــاه مـن منتــظر

یکــ نیـم نگـاه

تـوســت

خـودت انـتـخـاب کـن
خـانـه هـای دیـگر مجـازی


🔹 من، سید محمد موسوی ، 21 ساله و اهل شهر بناب و طلبه در حوزه علمیه ی این شهر هستم. ساعت 7 صبح است باید بروم سر کلاس اصول عقائد استاد طاهری. چشمانم به زور باز است آنقدر خسته ام که توان راه رفتن را ندارم، تا ساعت 2 شب کتاب اصول عقائد را خواندم تا وقتی به کلاس می روم آمادگی کافی را داشته باشم و تقریبا 2 ساعت خوابیده ام که از ساعت 4 صبح به بعد دیگر خوابم نیامد که نیامد، این روز ها خواب هم با من لج می کند.

 
🔸 مادرم چشمانش را بزرگ می کند و می گوید بدون اینکه صبحانه بخوری کجا می روی !؟ در جواب مادری که شکل چشمان او به خنده وا میدارد می گویم که امروز روزه ام. بعد خداحافظی با مادر و بوسیدن تصویر پدر شهیدم  از خانه خارج می شوم. قدم هایم امروز آرام است، وقتی به کلاس میرسم متوجه می شوم استاد درس را آغاز کرده و می گوید: " بچه ها توحید اصل است، اگر توحید را خوب نفهمید نمی توانید دیگر مسائل را به خوبی درک کنید " خواستم اجازه بگیرم تا وارد کلاس شوم، زبانم نچرخید تا اینکه خود استاد گفت: بفرمایید ! و بعد ادامه داد: " نظم نشانه ایمان است، این را به همه شما طلبه ها می گویم اگر میخواهید در معنویت و علم رشد کنید نظم را در اولیت ها قرار بدهید"
 
🔹 کلاس تمام شد و مدیر مدرسه خبر داد کسانی که با استاد محمدی امروز درس دارند بدانند که کلاس امروز تشکیل نخواهد شد ، از اقوام استاد وفات کردند و به تهران رفته اند. از حوزه خارج شدم و به علیرضا زنگ زدم ، قرار شد او را ببینم و به خانه شان بروم !
 
▪️ ادامه دارد ...

میم عین

حرف دل شما  (۲)

۲۴ آذر ۹۶ ، ۱۶:۴۷ مــ. مشرقی
خوبه...
فقط فونت فکرمیکنم یه مشکلی داره حرف "ی" وسط بزرگ نوشته شده یه مقدار خوندنو سخت کرده.
حرف دل حقیر:
ممنون

بزرگ ؟! واسه بنده کوچک نشون میده آخه ( فونت بهتر کردیم )

اگر خواستید در کانال تلگرامی عضو بشید و از آنجا دنبال کنید :))))

https://t.me/mim_ein_135
۲۸ آذر ۹۶ ، ۲۲:۴۱ مــ. مشرقی
بله درست شد :)
ان شاالله
حرف دل حقیر:
:)

بفرست دلنوشته هایت را

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">